Koszyk 0, 0,00 zł
1 » Artykuły szkolne2

Kategorie

Kontakt

  • NIP: 7691800964
  • E-mail:sklep@urwiskowo.pl
  • Telefon601950051
  • Gadu Gadu61022152
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek: 10.00 - 18.00 sobota: 9.00 - 14.00 niedziela: nieczynne

Artykuły szkolne


Artykuły szkolne to niezbędny element wyposażenia każdego ucznia. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń, które kupujemy według wskazań nauczycieli, naszym pociechom powinniśmy także zapewnić odpowiednie artykuły szkolne, które potrzebne będą na lekcjach, a także na zajęciach pozaszkolnych oraz podczas zabawy w domu.

Artykuły szkolne dla przedszkolaków i uczniów

Już od najmłodszych lat dzieci biorą udział w zajęciach, na których uczą się rysować, malować, wyklejać, tworząc tym samym najróżniejsze kompozycje. Dzięki temu nasze pociechy uczą się kreatywności, cierpliwości, kształtuje się także wyobraźnia przestrzenna.

W przyborach szkolnych znajdziemy także tornistry i piórniki, przybory szkolne, a także książeczki, które pomagają w nauce czytania i pisania oraz liczenia do dziesięciu. Malowanki uczą precyzji, dobierania odpowiednich kolorów, a także wytrwałości i skupienia.

Wszystkie te akcesoria trzeba w czymś nosić. W asortymencie naszego sklepu znajdują się kolorowe plecaki w bardzo interesujące wzory. Najczęściej plecaki zdobią podobizny ulubionych postaci z bajek, które są aktualnie na topie. Plecaki są wygodne i bardzo wytrzymałe, a także pojemne.

W naszej ofercie znajdują się artykuły szkolne doskonałej jakości, które przydają się w przedszkolu i szkole, a także w domu, gdy pogoda nie sprzyja zabawom na dworze. Ciekawa forma nauki to szansa, by nasze dzieci zaciekawiły się otaczającym je dookoła światem i by w przyszłości szukały sposobów, by uatrakcyjnić sobie spędzanie wolnego czasu. Życzymy udanych zakupów!

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl