Koszyk 0, 0,00 zł
1 » Zabawki2

Kategorie

Kontakt

  • NIP: 7691800964
  • E-mail:sklep@urwiskowo.pl
  • Telefon601950051
  • Gadu Gadu61022152
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek: 10.00 - 18.00 sobota: 9.00 - 14.00 niedziela: nieczynne

Zabawki


Zapraszamy do działu z zabawkami – znajdziecie tu wszystko, czego Wasze dzieci potrzebują, aby każda minuta spędzona na zabawie, była wyjątkowa. Czy w świecie, w którym dzieci mają mnóstwo zabawek, można je jeszcze czymś zaskoczyć? Oczywiście!

Klocki i zestawy dla majsterkowicza

Jeśli szukacie zabawki, która rozwinie u Waszej pociechy kreatywność, wybierzcie jedną z zabawek kreatywnych. Należą do nich między innymi zestawy do ręcznego robienia biżuterii, mozaiki czy zestawy do malowania rozwiną zdolności manualne. Bawiąc się takimi zabawkami, dzieci ćwiczą także cierpliwość. Zestaw plastyczny z ciastoliną, foremkami i specjalnymi nożykami do ciastoliny to zabawka, którą będą zachwycone wszystkie dzieci – możliwość tworzenia pięknych rzeczy, zabawy z plastociastem, a później wykorzystywania stworzonych przez siebie słodyczy do dalszej zabawy rozwija wyobraźnię i daje ogromną frajdę.

Wielu chłopcom największą frajdę sprawia majsterkowanie. Dlatego zestaw majsterkowicza, skrzynka z narzędziami i drewniane składane śmigłowce to najlepsza zabawka dla dziecka, któremu radość przynosi nie tylko gotowa zabawka, ale także jej składanie.

Klocki to zabawki uniwersalne – dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Chęć wznoszenia coraz to nowych, wyższych, lepszych budowli sprawia, że klocki długo się nie nudzą. Za każdym razem zabawa nimi przebiega nieco inaczej, a radość z wybudowania kolejnego obiektu, pojazdu czy postaci z filmu jest tym większa, im trudniejsza jest układanka.

Puzzle i puzzle piankowe

Kolejną klasyczną zabawką, którą bawią się dzieci od wielu lat, są puzzle. Dorośli doskonale rozumieją radość, jaką przynosi układanie puzzli i ogromną satysfakcję, gdy dziecko już ułoży cały obrazek. Dzieci mogą układać puzzle samodzielnie, ale układanie puzzli to także doskonała okazja, by rodzice kreatywnie spędzili czas ze swoimi pociechami.

W naszym sklepie znajdziecie puzzle złożone z 50, 10, 200, 500, a nawet 1000 elementów. Wśród nich są także bardzo efektowne puzzle 3D – po ułożeniu Krzywa Wieża w Pizie czy londyński Big Ben wyglądają bardzo realistycznie.

Innym typem układanek są puzzle piankowe. Stworzone są one specjalnie z myślą o młodszych dzieciach. Duże elementy są łatwiejsze w ułożeniu, a po ich połączeniu można się na nich bawić, bez konieczności rozkładania innej miękkiej maty.

Zabawki w naszym sklepie internetowym wykonane są z najlepszych, bezpiecznych materiałów. Są także bardzo trwałe, nie niszczą się przy intensywniejszej eksploatacji, a piękna estetyka wykonania sprawia, że zabawa nimi to prawdziwa przyjemność.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl